Haftanın Sitesi | www.banktek.com.tr

BANKTEK, bankacılık sektörü başta olmak üzere bir çok farklı sektör için dijital güvenlik çözümleri sunmak amacı ile kurulmuştur. Ürün, çözüm ve ARGE anlayışını inovatif bir yaklaşımla geliştiren BANKTEK, yetkin kadrosu ile proaktif çözümler sunmaya odaklanmıştır. Farklı ihtiyaçlara hızlı çözüm üretebilme yeteneği sayesinde, sektörel bazda oluşabilecek bilişim tabanlı beklentileri yüksek kalitede karşılamayı ilke edinmiştir.

DPK, kart okuyucu shimming (çip kopyalama) gibi oluşturulan tehdidi ortadan kaldırmaktadır.
Özel olarak tasarlanan DPK, kurulduğu andan itibaren ATM’yi korur ve herhangi bir kart üzerinde olumsuz etkisi yoktur. DPK mekanik koruma sunmanın yanı sıra elektronik olarak da izlenebilme özelliğine sahiptir. “Tamper Switch” bağlantısı ile alarm üretme veya durum izleme elektronik olarak da yapılabilir. DPK hiçbir bakıma gerek duymaz ve kart okuyucunuzu değiştirdiğiniz zaman başka bir yere kolayca aktarımı yapılabilir.

BANKTEK, gelişen ve değişen ihtiyaçlara daima hızlı ve esnek çözümler üretme vizyonundadır. Aynı zamanda BANKTEK, her geçen gün farklı ürünleri ve çözümleri müşterilerinin hizmetine sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

Siteyi İncele:www.banktek.com.tr