GüncelİnternetSosyal Medya

PUBG Mobile’ın gizli haritası ortaya çıktı: Livik

Popülerliğini korumaya devam eden PUBG Mobile, Livik haritası sayesinde bir kez daha gündeme geldi. Tencent Games tarafından duyurulan bu harita, birçok yeni çatışmaya ev sahipliği yapacak.

PUBG Mobile Livik haritası eşliğinde neler sunacak?
Daha önce 0.19.0 güncellemesi hakkında konuşan PUBG Mobile yönetimi, bu oyuna yeni bir haritanın daha ekleneceğini açıklamıştı. Birçok kişi, ilk olarak, bu açıklamanın Erangel 2.0 haritasını ima ettiğini düşünüyordu.
Alınan bilgilere göre PUBG Mobile adına farklı bir harita hazırlandı. Bazı oyuncular, bu haritanın adını Fourex olarak açıklasa da bu ismin doğru olmadığı ortaya çıktı. PUBG Mobile, Twitter profilinden Livik haritası hakkında paylaşımlar yaptı.

Bu harita, PUBG Mobile’ın Beta sürümü için geliştirildi. Ayrıca bu savaş alanı yalnızca PUBG’nin mobil sürümü için tasarlandı. Daha önce oyuncuların beğenisine sunulan haritalardan ikisi olan Miramar ve Vikendi, PUBG’nin PC sürümünden alınmıştı.
Livik haritası, PUBG Mobile’da yer alan diğer bütün haritaların doğasından esinlenilerek tasarlanmış bir harita olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten bu haritada beton yığınları yerine devasa kamyonlar, oyuncuları iyileştiren göletler ve ihtişamlı havuzlar yer alacak.

PUBG’nin bilgisayar sürümünde bulunmayan bu harita, PUBG Mobile’ın en küçük haritası olarak oyundaki yerini aldı. 0.19.0 sürümünün geliştirilme aşamasında olması, bu haritanın diğer oyuncular adına da geçerli olması beklenen çıkış tarihini geciktiriyor.
Bu harita şu an sadece belli oyuncular tarafından denenebiliyor. Sadece Beta sürümüne kayıt olan oyuncular tarafından deneyimlenebilen Livik haritasının muhtemel çıkış tarihi temmuz ayının ikinci haftası olabilir.
Bu konu hakkında henüz kesin bir bilgi mevcut değil. PUBG Mobile yönetimi, bu haritanın çok özel bir harita olduğunu vurguluyor. Son olarak bu haritada yer alan objelerin değiştirilebileceğini de belirtelim.
Oyuncular, PUBG Mobile’da çalışan yetkililerden Livik ile ilgili daha fazla bilgi bekliyor. Önümüzdeki günlerde bu proje hakkında daha fazla haber alabiliriz. Yeni savaş alanı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kaynak: www. shiftdelete.net