Girişim & Kariyer

Girişim & KariyerİnternetNFT

2022’de Etkileyici En İyi 8 NFT İş Fikri

Yıllar geçtikçe dijital dünya gelişiyor. Teknoloji harikası büyük zirvelere gidiyor ve hala herkes tarafından son derece iyi tanınan bir şey olma yolunda gelişiyor. Son birkaç yılda çok sayıda iyileştirme yapıldı ve dijital alanın çantasına baskın bir ilerleme eklendi; NFT teknolojisi. Şu anda, bu yenilikçi teknoloji, bu yıl için çeşitli NFT geliştirme hizmetlerinin ve yeni iş fikirlerinin yolunu açıyor.

Read More
Girişim & KariyerNFT

Halihazırda NFT kullanan en büyük beş şirket

Son aylarda, takas edilemez tokenler veya NFT’lere yönelik ilgide devam eden düşüşe rağmen, gerçekte ne oldukları, ne kadar yararlı oldukları ve bireyler ve işletmeler için değerli bir varlık haline gelip gelemeyecekleri konusunda hala oldukça bilgi boşluğu var gibi görünüyor. Piyasadaki en kötü şöhretli şirketlerden bazıları NFT’leri içeren stratejilere karar verirken şu soru sorulmalıdır: bunlar nelerdir? Ve en önemlisi, bunlar vızıltıya değer mi?

Read More
Girişim & KariyerGüncelTeknoloji

Sony’den Giyilebilir Klima: Reon Pocket

Sony, giyilebilir teknoloji kavramını bir adım daha ileriye taşıyor. Zira firmanın ürettiği ürün, giyilebilir bir klima. İddialı özelliklere sahip olancihazın adı “Reon Pocket”.
Küresel sıcaklıkların önlenemez yükselişi, özellikle yaz aylarında canlıların hayatını tabiri yerindeyse “cehenneme çeviriyor.” Kapalı ortamlarda bulunanların imdadına iklimlendirme teknolojileri yetişirken dışarıda olanlar için hayat çekilmez bir hal alabiliyor.

Read More