İncelemeSite

Site İncelemesi | Anesmed Medikal

Firmamız 18 yıllık tecrübesi ile faaliyetlerine kaliteden ve hizmetten ödün vermeden devam etmektedir. Yoğun Bakım , Anestezi, Acil ve Kadın Doğum ekipmanları konusunda uzman olan kuruluşumuz , komple çözümler de sağlamaktadır.Temsilcisi olduğumuz tüm markalarımız dünya çapında ve ülkemizde kalitesi ve özellikleri ile kanıtlanmıştır. Ürünlerimiz ile ilgili bir çok kurumsal referansımız mevcuttur.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edinmiş olmamızdan dolayı, güncel teknolojiyi yakından takip ederek , en son teknolojiye uygun kaliteli ürünleri, olabildiğince ekonomik olarak siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Firmamız satış sonrası desteğe çok önem vermektedir. Garanti kapsamında ve sonrasında müşterilerimize hızlı, güvenilir ve ekonomik teknik destek sağlamaktayız.

Teknik ekibimiz Biyomedikal / Elektronik bölümü çıkışlı, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz ürünlerimiz ile ilgili tüm cihazlara ait teknik eğitim sertifikalarına sahiplerdir. Firmamız kendi branşında marka model gözetmeksizin her türlü ekipmana teknik servis ve yedek parça desteği sağlamaktadır.
Ayrıca teknik servisimiz tüm kalibrasyon ölçüm ekipmanlarına sahiptir ve TSE belgelidir.

Merkez ofisimiz İstanbul da olup, İç Anadolu Bölgesi , Ege Bölgesi ve Karadeniz Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde satış ve servis destek ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için hizmete hazırdır.

“Teknoloji ve kalitenin buluştuğu nokta “

Tüm ürünlerimiz CE belgeli olup 2 yıl garantilidir.

Siteyi İncele: www.anesmed.com.tr