Site

Haftanın Sitesi | www.erdoganlarnakliyat.com

Erdoğanlar Uluslarası Taşımacılık 1976 yılında Proje taşımacılığına başlayan ve 1986 yılında resmi olarak kurulmuş olan firma taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyetini bir prensip olarak benimsemiş ve bu çizgi üzerinde çalışmalarını sürdürmüştür.

Yurt içi ve yurt dışı taşımacılığında koşullar ne olursa olsun kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla yola çıkarak her ebat ve miktardaki makine ve malzemelerinizi yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimle taşımıştır. Erdoğanlar Uluslarası Taşımacılık üretici, ithalat ve ihracatçının ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanabilmesi için, sektörel gelişmeleri takip eder, müşteri memnuniyeti ve yasal düzenlemelere maksimum düzeyde duyarlı olarak uluslararası nakliyat ve ağır nakliyat alanında tercih edilen hızlı, güvenli, yenilikçi ve etkin hizmetler verir.
Erdoğanlar Uluslarası Taşımacılık mükemmeli arayan liderlik anlayışları ve takım olma bilinciyle, tüm süreçlerini ve faaliyetlerini verimlilik ve etkinlik açısından optimize ederek, değer yaratmayı ön planda tutarak müşterilerine her zaman yakın olmayı hedefler.

Erdoğanlar Uluslarası Taşımacılık Ağır nakliyat, Karayolu taşımacılığı, Proje taşımacılığı, Demiryolu taşımacılığı, Deniz taşımacılığı, Transit taşımacılığı, Vinç hizmetleri, Depolama hizmetleri, Gümrükleme ve acentalık hizmetleri, Eskort ve yol analiz hizmetleri ve Parsiyel ve komple tır taşımacılığı alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.