Uygulama

Snapchat’e dört yeni özellik daha geldi!

Snapchat, iOS ve Android için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncellemeyle birlikte Snapchat hikayelerine bağlantı ekleme, ses filtreleri ve zemin eklenebilecek.

Snapchat’e gelen yeni güncellemeyle snap’leriniz artık daha eğlenceli bir hale gelecek. Son güncelleme ile birlikte kullanıcılar fotoğraflarına arka planına rengarenk zeminler koyabilecek, sesin ses filtreleriyle değiştirebilecek veya fotoğraf ve videolarına bağlantılar (linkler) ekleyebilecek.

Arka fonlar Snapchat’ın jeofiltrelerine biraz benziyor ancak resmin üstüne bir tasarım koymak yerine, fonları resimlerdeki nesnelerin arkasına yerleştirebiliyorsunuz.  Resminizde görünmesini istediğiniz nesnelerin etrafını çizmeniz ve bir fon seçmeniz yeterli. Tıpkı filtreler ve filtreler gibi Snapchat her gün yeni uygulamaya yeni fonlar ekleyecek.

Ses filtreleriyle animasyonlu bir filtre kullanmadan artık sesinize efektler ekleyebileceksiniz. Bir Snap videosu kaydettikten sonra, sol alt köşedeki hoparlör simgesine dokunarak sesinizi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcılar araç setinde bulunan küçük ataç simgesine dokunduktan sonra Snap’lerine bağlantılar ekleyebilecek.

Coğrafi filtreler ise konum belirtmeyi sağlıyor. Ancak bu özellik ücretli. 5,99 dolardan başlayan fiyatlarla bir etkinliği duyurabilmek mümkün.

Kaynak:Milliyet