İnternet

Bodrum ve Çeşme için Uber fiyatları belli oldu!

Bodrum ve Çeşme için ulaşım bilindiği gibi büyük problem. Gece eğlencelerinin uzaması, alkolün bardakta durduğu gibi durmaması Uber gibi ulaşım araçlarına talebi arttırıyor. İşte bu ihtiyacı karşılamak için Uber harekete geçti ve Uber kullanıcıları yaz sezonu boyunca Bodrum ve Çeşme’de tek bir dokunuşla uberXL ile seyahat imkanını duyurdu.

Uber, tatilciler yazın tadını doyasıya çıkarsın diye artık Bodrum ve Çeşme’de de hizmete giriyor. Tüm yaz sezonu süresince kullanıcılar, Uber uygulamasıyla uberXL araç çağırıp kolay ve rahat ulaşımın tadını çıkaracak.

Uber tüm kullanıcılarına Çeşme ve Bodrum’daki yolculuklarında geçerli Haziran ayına özel yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Bu indirimden faydalanmak için kullanıcıların bir promosyon kodu girmesi gerekmiyor.

Ayrıca henüz Uber’i denemeyenler, “UBERLEYAZ” promosyon koduyla Uber’e kaydolup Bodrum veya Çeşme’deki ilk yolculuğunu 50 TL’ye kadar ücretsiz gerçekleştiriyor.

Ücretin gidilen mesafe ve süreye göre önceden belli olduğu Uber uygulamasında, popüler rotalar için Haziran ayına özel %20 indirimli örnek yaklaşık ücretler aşağıdaki gibidir:

Bodrum 2017 Ücret Tarifeleri

Türkbükü-Yalıkavak 44-60 ₺
Bodrum Merkez-Yalıkavak 60-76 ₺
Bodrum Milas Havalimanı – Bodrum Merkez 100 ₺
Bodrum Milas Havalimanı – Yalıkavak 108 ₺
Bodrum Milas Havalimanı – Turgutreis 116 ₺

Çeşme 2017 Ücret Tarifeleri

Çeşme Merkez – Alaçatı 88 ₺
Ilıca – Alaçat 25-36 ₺
İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Çeşme Merkez 192 ₺