Site

Haftanın Sitesi | www.essotekstil.com

Türkiye’de gömlek dendiğinde akla ilk Esso Tekstil, çeyrek asrı aşkın sürede edindiği tecrübeyi, hem yurt içi hem de yurt dışında edindiği başarılarla kalitenin imzası olmaya devam ediyor.

Yaz ve kış sezonları için hazırladığı özel koleksiyonlar ile modanın nabzını tutan Esso Tekstil, dünyanın dört bir yanında erkeklerin tercihi oluyor. Esso Tekstil, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman kadrosu, trend yaratan yaratıcı ekibi, deneyimli personeli ile en iyi ürünü ve en iyi hizmeti esas kabul ediyor. Son teknoloji üretim tesisi ile başarılara imza atıyor. Basic tasarımlar, yenilikçi çizgiler, yazlık ve kışlık modeller Esso Tekstil’de en kaliteli kumaşlarla, özenli dikişle, usta ellerde hayat buluyor. Esso Tekstil sportif ve günlük modellerin yanı sıra klasik, smart casual tasarımlar da üretiyor. Regular ve slim fit kesimler, Esso Tekstil’in mevsimlik gömlek koleksiyonunda yer alarak, modayı dolabından eksik etmeyen erkeklere hitap ediyor.

Kaliteden ödün vermeden hem çalışan hem de müşteri memnuniyetine odaklanan Esso Tekstil, İstanbul merkezli üretim zinciri ile kusursuz tasarımları Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına ulaştırıyor. Bugün kapasitesinin yüzde 100’ü ile Avrupa markalarının gömleklerine imza atmak için çalışan Esso Tekstil hızlı, kusursuz, kaliteli üretim, servis ve teslimat zinciri ile rakiplerine fark atıyor. Avrupa’nın en ünlü markaları modanın başkentlerinde, Esso Tekstil imzalı gömlekleri gururla kullanıcıları ile buluşturuyor.

Siteyi İncele:www.essotekstil.com