Site

Haftanın Sitesi | www.virabt.com

Bilgi güvenliği alanında uzun yıllardır tecrübeli olan uzman satış ve teknik kadrosu ile günümüz teknolojilerine uygun, işlevselliğe önem veren, firmanızın / kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmet tedarikinizi kolaylaştıracak size özel projeler üretmekteyiz. Projelendirme süresince sağladığımız satış öncesi ve sonrası destekler ile 7/24 kesintisiz hizmet ve alternatifli ödeme seçenekleri sayesinde %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde veriye erişim gücü de artmaktadır. Bu teknolojik gelişmeler, verinin istenmeyen kişilerin eline kolaylıkla geçmesi ve güvenliğin sarsılması sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Firmanızda iş sürekliliğini her zaman sağlayabilmek adına verilerinizi korumanız ve sistemlerinizi kesintisiz olarak çalışır halde tutmanız gerekmektedir. Fakat ne yazık ki bazen bir siber saldırı bazen de doğal afetler nedeniyle iş sürekliliğiniz kesintiye uğrayabilir ve özellikle gelir getiren firmalar için bu çok maliyetli sonuçlar doğurabilir.

Bünyenizde bulunan kritik sunucu ve makinelerin istediğiniz zaman aralıklarında yedeğinin alınmasını ve olası bir felaket anında sisteminizin tekrar ayağa kalkmasını sağlıyoruz. Düzenli olarak oluşturulan raporlar sayesinde yedeklerinizin durum bildirimini yapıyoruz. “Unutmayın, önemli olan yedeği almak değil, alınan yedeği geri döndürebilmektir!”

Sistemdeki tüm envanteri etkin ve doğru bir şekilde ortaya çıkarmak, bunu yaparken de sistem yöneticilerin üzerindeki iş yükünü ve zaman kaybını azaltmak için profesyonel bir çözüm ile ilerlemek gerekmektedir. Dilerseniz sizi bu iş yükünden kurtarmak için sunacağımız çözümlerin demosunu yapabilir ve hayatınızın ne kadar kolaylaştığını beraber keşfedebiliriz.

Vira Bilgi Teknolojilerinin sunduğu hizmetler;

Uç Nokta Güvenliği, Ağ Güvenliği, Veri Sızıntısı Önleme, Yedekleme, Felaketten Kurtarma, Envanter Raporlama, Donanım ve Yazılım, Web Sitesi Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi

Siteyi İncele: www.virabt.com