Yapay Zeka

Metni Sese Çeviren Harika Bir Yapay Zeka

TTSMaker, konuşma sentezi hizmetleri sağlayan ve İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Arapça, Çince, Japonca, Korece, Vietnamca vb. dahil olmak üzere birçok dili ve çeşitli ses stillerini destekleyen ücretsiz bir metinden konuşmaya aracıdır. Metin ve e-kitapları yüksek sesle okumak veya ticari kullanım için ses dosyalarını indirmek için kullanabilirsiniz (tamamen ücretsizdir). Mükemmel bir ücretsiz TTS aracı olan TTSMaker, metni çevrimiçi olarak kolayca konuşmaya dönüştürebilir.

Deneme metnimiz aşağıdaki gibiydi ve sonuç şu şekilde.

İnternet dünyasında yenilikçi, genç, dinamik ve idealist bir ekibiz. Görsel açıdan büyüleyici, teknik açıdan ise günümüz web teknolojisine uygun, web2.0 teknolojisi ile işlevselliğe önem veren, günümüzün web standartlarını takip eden ve onları geliştiren projeler üretmekteyiz.

Web alanında faaliyet gösteren binlerce firma arasından “farklı tarzımız, kadromuz ve ortaya koyduğumuz başarılarla” sıyrılarak, reklamcılık ve web dünyasında farklı bir yere sahip olma hedefimizi gerçekleştirmiş durumdayız.

Her türlü web projesinin yanı sıra (Web Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu, SEO Uyumlu Web Dizayn, Google Adwords Reklamları, Facebook Reklamları, E-Posta İle Pazarlama, Google Maps Hizmetleri, Google Adwords Reklamları, Web Site Trafik Analizi, Sosyal Medya Hizmetleri) grafik tasarım, alanında da farklılığımızı yansıtan projelerle, sizlere çözüm sunmak için bitmek bilmeyen bir enerjiyle çalışmaktayız.

 • Metin gir

  Konuşmaya dönüştürülmesi gereken metni girin, serbest sınır 20000 karakterdir.

 • Dil ve ses seçin

  Metin için dili ve tercih ettiğiniz ses stilini seçin, her dilin birden fazla ses stili vardır. Konuşma hızını, indirme dosya biçimini, ses düzeyini vb. ayarlamanız gerekiyorsa, yapılandırmak için lütfen Gelişmiş Ayarlar’a tıklayın.

 • Dönüştürmeyi Başlat” düğmesini tıklayın

  Metni konuşmaya dönüştürmeye başlamak için “Dönüştürmeyi Başlat” düğmesini tıklayın, bu birkaç dakika sürebilir, daha uzun metinler daha uzun sürer.

 • Audition sesleri ve indirme dosyaları

  Metin konuşmaya dönüştürüldükten sonra çevrimiçi olarak dinleyebilir veya ses dosyasını indirebilirsiniz.

CinFikirlerinizi bekliyoruz...