Site

Haftanın Sitesi | www.mkareconsultancy.com

Düşünen, inanan organizasyonlar ve bireylerin dönüşümüne bilgi ve tecrübemizle destek olabilmek için bir araya geldik. Fark yaratan, farklılıkları kucaklayan, Bilgi ve Tecrübemizi harmanlayan bir bakış açısı ile sizlere hizmet etmek istiyoruz. Sizin başarı hikayenizi yaratmak için gerçek ihtiyaçlarınızı can kulağıyla dinleyip Size özel çözümler üretiyoruz. Kurumsal hayatta biriktirdiğimiz derin bilgi ve tecrübelerimizi yepyeni başlangıçlar yapmak isteyenler ile paylaşmak için bir araya geldik.

Finansal Eğitimler

Hem kurumsal hem de bireysel hayatımızın her aşamasında ekonomi piyasasındaki hareketler bizleri ama az ama çok bir şekilde etkiliyor ve attığımız her adımın ya da kararlarımızın finansal sonuçları oluyor. Peki o halde biz finansal bilgilerimizi geliştirerek, tam olarak nerede durduğumuzu, yaptığımız işin sonuçlarını, bize etkisini, risklerimizi görsek karar almamız daha etkin hale gelmez mi?
Bizler de uzun yıllar bu piyasalarda çalışmış profesyoneller olarak bazen ürkütücü ve karmaşık algılanan finansal piyasalara ait bilgileri sizin için hem anlaşılması kolay hem uygulanabilir hem de keyifli hale getirmek istiyoruz.

Yetkinlik Eğitimleri

Kurumlar, en değerli kaynakları olan çalışanları için pek çok eğitim programı tasarlıyor ve bu sayede hem çalışanlarını geliştiriyor hem de hızla değişen dünyada çalışanların itici gücü ile fark yaratmayı hedefliyor.

Biz de eğitimlerimiz ile hem kurumları hem de bireyleri bu gelişim yolculuğunda bilgi ve tecrübemizle desteklemek istiyoruz.

Liderlik ve Yönetim Eğitimleri

Değişimin çok hızlı olduğu günümüz dünyasında bu duruma ayak uyduramayanlar aynı yerde kalıyor ve hatta belki de geriliyor.

Değişimin tasarlanması ve yönetilmesinden sorumlu olan liderler, önce kendilerini sonra da birlikte çalıştıkları ekip arkadaşlarını bu sürece hazırladıklarından başarı kaçınılmaz oluyor.
Liderlik programlarımız ile her birinizin organizasyon içinde hem yetkinlik hem de yönetsel bağlamda çarpan olması ve yazarak değil ‘YAPARAK’ kurumsal ortamı bilfiil etkilemesini hedefliyoruz.

Siteyi İncele:www.mkareconsultancy.com