EtkinliklerGüncelNFT

MetaDijital 2022 Siber Güvenlik Ödülleri NFT Olarak Dağıtılacak!

Küresel ticaret ve teknoloji büyük bir dönüşüm içinde, tüm firmalar ve çalışanlar bu dönüşümün bir parçası durumunda. Çevreye ve topluma verdiğimiz değer paha biçilemez. Paha biçmesi zor da olsa dünyaya olan çevresel, ekonomik ve toplumsal etkilerin bir nebze azaltılabilmesi adına gerçek ve sanal dünyanın birleştiği bir ‘NFT Ödül Töreni‘ düzenliyoruz.

Bu tören ile hem karbon ayak izinin azaltılması konusunda toplumsal bir farkındalık yaratmayı hem de dijitalleşen dünyanın nimetlerinden faydalanarak hibrit bir etkinlikler serisinin ilk adımını atıyoruz.

NFT’lerin toplum üzerinde uzun süreli bir etki yaratmaları ve bundan çok daha fazlasını temsil etme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Siber Güvenlik Ödüllerini NFT olarak vermek ve bu ödüllere sahip olmak, geniş çapta ilgi çekecek ve bu bilişim camiası tarafından kabul göreceğine inanıyoruz.

2022 Siber Güvenlik Ödülleri neden veriliyor?

Geleneksel olarak düzenlenen Siber Güvenlik Ödülleri Comodo güvenlik çözüm ürünlerinin satışını gerçekleştiren ve bu anlamda iş geliştiren bayilerimize teşekkür amaçlı verdiğimiz bir armağanlar bütününün sembolüdür.

Ödül töreni düzenlememizin amacı bayilerimizin bizlerle olan iş birliklerini devam ettirmek ve motivasyonlarının yükseltilmesi sağlamaktır.

Kademeli bir dijitalleşmenin ilk adımı olarak “2022 Siber Güvenlik Ödülleri” NFT olarak sahiplerini bulacak.

CinFikirlerinizi bekliyoruz...