Teknoloji

Dış Mekan LED Ekran Dış Etkenlere Dayanıklı mıdır?

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle beraber reklamcılık sektöründe de büyük değişimler yaşandı. Önceden billboardlarda kendini gösteren reklamlar, günümüzde ise led ekranlardaki yerini aldı. Aktif reklamcılığın en çok tercih edilen yüzü olmayı başaran led ekranlar; dış mekan led ekran ve iç mekan led ekran olmak üzere ikiye ayrılır. Aynı anda yüzlerce kişinin ilgi odağı olmayı başaran bu görüntüleme cihazları, markaların imajı için oldukça önemli ürünlerdir. Günün her anında reklamcılık hizmeti sunan bu ürünler, hedef müşteri kitlesinin ilgisini anında kendine çeker. İç mekan led ekranlar daha çok kapalı alanlarda tercih edilirken, dış mekan led ekran teknolojilerine ise açık hava reklamcılığında sıkça rastlamak mümkün.

Dış Mekan Led Ekranlar Hakkında Merak Edilenler

Dış mekan led ekran satın alacak olan kullanıcıların merak ettikleri belli başlı detaylar bulunur. İşte, o detaylardan bazıları şunlardır;

Dış Mekan Led Ekranların Dayanıklılığı: Dış mekan led ekranlar hakkında en çok merak edilen sorulardan birisi, dış etkenlere dayanıklı olup olmadığı konusudur. Dış mekan led ekranlar, açık havada kullanıma uygun olarak üretilen ürünler olması yönüyle dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Yağmur, kar, sis, fırtına gibi olumsuz hava koşullarında dahi üstün performans göstermesiyle dikkat çekerler. Gerek gün ışığında gerekse karanlıkta dış mekan led ekranlar görüntü kalitesinden ödün vermeyen ürünlerdir.

Dış Mekan Led Ekranların Özellikleri: Dış mekan led ekran satın alacak kullanıcıların özellik olarak dikkat etmesi gereken en önemli detaylar arasında ebat ve parlaklık özelliği yer alır. Satın alınacak olan led ekranın yüksek parlaklık değerine sahip olması, gün ışığında da aktif ve rahat bir şekilde görüntüleme sağlayabilmesi için oldukça önemlidir. Düşük ve yüksek sıcaklıkta sorunsuz bir şekilde çalışan dış mekan led ekran ürünleri, düşük enerji tüketimine sahip olmaları yönüyle de işletmelerin yüksek fatura ödemesine sebep olmaz.

Dış Mekan Led Ekranların Fiyatı: Dış mekan led ekranlar hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de hiç şüphesiz fiyat bilgileridir. Dış mekan led ekran fiyatları, ürün ebatlarına ve tercih edilen özelliklerine göre farklılık gösterir. Her işletmenin tercih edeceği led ekran ebatı, işletmenin led ekranı nerede kullanacağı ve konumlandıracağı bilgisine göre değişiklik gösterir. Led ekran satın alacağınız firmalardan tercih edeceğiniz led ekran ebatlarına ve özelliklerine göre dış mekan led ekran teklif fiyatlarını öğrenmeniz mümkün.

Dış Mekan Led Ekran Montajı: Dış mekan led ekranlar genellikle büyük ebatlarda üretilen ürünler olduğu için montajları da zor olan ürünlerdir. Dolayısıyla bu devasal ekranlar, tek parça olarak kurulacağı işletmeye gelmezler. Led ekranlar, parçalar halinde ilgili işletmeye taşınır ve kurulumu kurulacağı işletmede o an gerçekleştirilir. Led ekran satın alacak kurumların, öncesinde işletmelerden montajın ücrete dahil olup olmadığı bilgisini de öğrenmeleri büyük önem taşır.

CinFikirlerinizi bekliyoruz...