Haftanın Projesi | Takış Eğlence Merkezi

Takış Eğlence Merkezi  2002 yılından bu yana eğlence,internet cafe, playstation, snooker  ve bilardo alanında hizmet gösteren hizmet anlayışını siz müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda geliştirmeyi hedefleyen bir işletmedir.

5 katlı alana kurulmuş olan merkezimizde, internet kafemiz, playstation salonumuz, bilardo ve snooker salonlarıyla oyun alanlarımız, ve Lig Tv maç yayınları ile  kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize eğlencenin tadına varabilmeniz ve  hoşça vakit geçirmenizi sağlamak amacıyla donatılmıştır.

İnternet bölümümüzde 8 farklı bağlantı, son versiyon oyunlarımız ve günümüz teknolojisine sahip 130 adet bilgisayarlarımızla, bilgisayarlarımızın oyun bölümünde  280 adet oyunla hizmet sunmaktayız.

Geniş kadromuzla,günün her saatinde kendinizi güvenin,konforun,kalitenin,temizliğin,eğlencenin ve bilginin içinde bulabilirsiniz.

İşletmemizin varlık nedeni, topluma ve çalışanlarına faydalı olma, kaliteden ve hızdan ödün vermemek, kendi alanında 1 numara olmak, ülkemizi uluslar arası iş dünyasında gururla temsil etmektir.

Biz kısa zamanda kâr elde etmek isteyen bir işletme değil, yarınları düşünen geleceğe yatırım yapan, makul anlayışı ile hareket eden bir işletmeyiz.

Çalışanlarımızı mutlu edebilecek ve işletmemizin rekabet gücünü arttıracak teknolojiyi kullanarak etkinlik koşullarında ve verimlilik alanında öncü bir rol oynayacağız.

Bu uluslararası alanda hem işletmemize hem de ulusumuza saygın bir imaj kazandırmak için, erteleyemeyeceğimiz bir amaç, bir görev ve sorumluluk olarak algılanmalıdır.

Site: TAKIŞ EĞLENCE MERKEZİ